• banner
  • banner
  • banner
  • banner

O nas

Jeżeli rozpoczynasz działalność bądź chcesz zmienić sposób prowadzenia firmy na bardziej nowoczesny – mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie.

Oferujemy Ci możliwość otrzymania profesjonalnej obsługi biurowej bez konieczności stałego wynajmowania lokalu i zatrudniania pracowników.

Jak to jest możliwe?

Na podstawie umowy najmu możesz zarejestrować działalność gospodarczą pod naszym adresem.

Co zyskujesz?

Możliwość podania naszego adresu przy wpisie do Krajowego rejestru Gospodarczego i posługiwania się nim we wszystkich urzędach – bez konieczności wynajmu lokalu i płacenia wysokiego czynszu. Ponadto gwarantujemy Ci obsługę poczty przychodzącej i wychodzącej oraz obsługę telefoniczną z własnym numerem telefonu i faxu.

Nasze profesjonalne przygotowanie pozwala nam na prowadzenie księgowości twojej firmy wraz z obsługą ksiąg handlowych dla podmiotów gospodarczych.

Dzięki współpracy z nami możesz skupić się na kierowaniu swoim biznesem, oszczędzasz czas i pieniądze i uzyskujesz prestiż w postaci adresu firmy w atrakcyjnej lokalizacji.

Krótka historia Spółki

Amset jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością powstała w 2006 roku. Głównymi udziałowcami Spółki są Adam Krynicki i Dorota Koszewska, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych polskich spółek. W 2009 roku Spółka połączyła się ze spółką Sintra. Spółki przyjęły nazwę Amset. Podstawową  działalnością Spółki od szeregu lat  jest prowadzenie wirtualnych biur. Pod naszym adresem przy al. Wilanowskiej 7a/32 w Warszawie zarejestrowało się przez cały okres działalności Spółki ponad 100 podmiotów gospodarczych.

Nasza lokalizacja w nowoczesnym osiedlu na Polach Wilanowskich jest z jednej strony prestiżowa, z drugiej zaś wygodna ze względu na łatwość zaparkowania samochodu.

Pomagamy w rejestracji spółek w KRS, przyjmujemy i rejestrujemy  dla naszych klientów korespondencję, dla szeregu klientów prowadzimy księgowość. Nasi klienci mogą skorzystać z pomieszczeń konferencyjnych do odbycia spotkań ze swoimi kontrahentami.

 

księgowość warszawa

biuro warszawa

 

Przejdź dalej  

Logo